Červenec 2011

Minecraft server 77.93.202.215

10. července 2011 v 21:40 | Frantataa |  Recenze minecraft serverů
Na tomto serveru jsem začínal, společně s kamarády a prozkoumávali sme tajemný svět Minecraftu.
Dnes se celkem směji. když vzpomenu na onu dobu, když jsem ani nevěděl co je Nether, dělali sme s Filipem, Marcem (cram) a někdy i Naadirem, marwem37 atd. různorodé výpravy a stavěli sme si na něm jeden z prvních domů.
Je sice pravda, že nejdříve sem se na server a minecraft "navázal" já a Filip a Marc se mi ve škole vysmívali,
Čeho sem se to já pitomec zase chytnul, Filip mi říkal ať se na to vykašlu, že je to stráta času (Filip všeobecně moc pc hry nemá rád, i když dnes sedí u mc pomalu déle než já :) ) a Marc, ať místo toho du hrát wowko, jako on, anebo AION, kterého se už pustil, ale wowka se pořád drží. Ale stejně do toho oba spadli, Filipa jsem podcenil, jelikož sem znal jeho nezájem vůči pc hrám, tak sem nejdříve mc poslal Marcovi, a když Filip viděl, že i wowkař se nachvíli odpoutá od hry, na které je tolik lidí závislých a štvalo ho, jak se o tom byvíme o přestávkách, a zeměpisu, dějepisu a těchto předmětů, na které jsou nasazeny nudné postarší kulhající učitelky s hrbem jako od velbouda, tak to chtěl taky skusit.
Já sem, asi po 4 hodínách singlu začal zuřivě hledat servery i pro nelegálního klienta, protože cca po 3 hodinách sem se dozvěděl že nějaké jsou, ale pro legál a po 4 hodinách sem se dozvěděl že jsou i pro nelegál.
Dříve moc nel. serverů nebylo a já byl zelenáč, co neznal fakahedu, kde je kupa srvů a tak sem napsal strýčkovi google:
minecraft cz server, poté mc český server a dál a dál, až sem narazil na tento.
Už ani nevím jak sem se k němu doplazil, ale to už je jedno, dnešní úvod byl opravdu dlouhý, tak ať konečně alespoň něco slyšíte.

Když sem se poprvé lognul, nikdo nebyl on. po asi 5 min byl on podivný hráč, soudil sem tak podle jména, byl to Naadir.
měl železný komplet, a nejdříve se ptal odkud sem a jak sem se sem dostal.
Já to - znáte mě přeci, samo sebou zapoměl. Poté říkal něco o velkolepé skleněné kopuli a tak jsem ho fllwo val (následoval, follow voval) ale kopule byla daleko a poté jsem neznal cestu zpět.
Bylo to v době, kdy server obývalo (beze m) čtvero krvežíznvých loupežníků... NE, 4 hodní hráči, i když jeden mi přišel trochu vynervovaný, byl to marw37.
Když jsme server začali obývat a zdělovat onu tehdá těžko nalezitelnou ip našim kamarádům a bývalým spolužákům ze základky a začal sem sdělovat ip kamarádům z gjn, tak se populece zvíšila asi... ze 4 na 11 včetně nás.
Dnes je tam spíše více lidí, tak 20 typuji, ale dlouho sem tam nebyl, po ZNIČENÍ kolosea, zábavního parku, hradu, ledového domu, májského chrámu, atd. ze všeho vyvázla jen naše tajná horská stanice.

nyní se asi pustím hlouběji do recenze, ale vzpomínky mají něco do sebe :,D.

Admini byli velice sympatičtí, tedy mxco, onoho druhého, ownyho sem osobně viděl snad 0,5 hod a to asi týden před velkým griefingem.
Stavby byly pěkné, ale jak jsem již podotkl grf. neodolaly ale dnes jsou již snad spravené a adminů je o 3 víc, tak snad
již anarchisty drží pod uzdou.

Shrnutí:

+ Téměř neznámý server (i když teď sem ho provalil :))
+ Sympatičtí členové serveru
+ Stavby
+ Admini
- Velký griefing, barevná vlna-po minutě pryč, a to nemluvím o ostatním. (ale to už snad není)
- Opravdu velký griefing (ale to bylo jen v jedné době)
- velké lagy

INFORMACE MOHOU BÝT SKRESLENÉ, JELIKOŽ NA SERVERU JIŽ NĚJAKÝ TEN PÁTEK NEJSEM.


Jak o něm napsal Filip? (pozor, filip trochu přehání)

Tento server je úplně jiný šálek kávy. Zde jsem také začal moji multiplayerovou verzi Minecraftu. Na začátku to byl server, na kterém bylo všeho všudy pět hráčů. Ale poté začali přicházet další a další hráči a dnes má tento server asi třicet hráčů. Jsou zde větší lagy než na Majncraftu.cz a je zde velmi rozrostlý griefing. Admini jsou příjemní a sympatičtí, ale tím (bohužel) nenahradí škody způsobené griefry. Tento server už asi půl měsíce nehraji a tak je možné, že se někteté věci radikálné změnily. Na závěr bych dodal, že zde není moc modu nebo pluginu, což má jak své výhody tak i nevýhody.